مجله کیان سایت

نشریه دیجیتال کیان سایت برای افزایش آگاهی شما

شروع به کار 7 اسفند 1397

راهنمای جامع انتخاب دامنه سایت

برای انتخاب یک دامنه مناسب برای وب سایت خود باید نام دامنه را ابتدا از نظر "ساختار املایی و نوشتاری" و سپس از نظر "ساختار محتوایی و مفهومی" مورد بررسی قرار دهید.

زمان مطالعه : 15 دقیقه

کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت به صورت آنلاین

زمانی که قصد استفاده از تصاویر در وب سایت ها را داربم اهمیت کاهش حجم بیشتر به چشم می آید، هرچقدر هم که سرعت اینترنت افزایش پیدا کند باز هم کم حجم بودن صفحات وب سایت هم از دید کاربران و هم موتورهای جستجو پنهان نخواهد ماند. بنابراین تا آنجا که می توان باید حجم تصاویر را کاهش داد.

در این مطلب یک ابزار آنلاین بسیار خوب و کارآمد در زمینه کاهش حجم تصاویر را به شما معرفی می کنم و نحوه کارکرد با آن را آموزش می دهم.

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بهترین ابزار آنلاین تغییر سایز تصاویر بدون افت کیفیت

در این آموزش قصد دارم یکی از بهترین ابزارهای آنلاین برای تغییر سایز عکس را به شما معرفی کنم و نحوه کار با آن را بیان کنم. شما می توانید برای تغییر سایز تصاویر بدون نیاز به نصب نرم افزار های ویرایشگر تصاویر مانند فتوشاپ و بدون نیاز به داشتن مهارت کار با اینگونه نرم افزار ها به راحتی از ابزارهای آنلاین استفاده نمایید. ابزارهای آنلاین زیادی برای اینکار وجود دارند که در این مطلب نحوه کار با یکی از بهترین و راحت ترین و کاربردی ترین این ابزارها یعنی سایت https://resizeimage.net را  آموزش می دهم.

زمان مطالعه : 10 دقیقه
پنل مدیریت 1 بهمن 1397

آموزش ورود به پنل مدیریت

برای ورود به پنل مدیریت وب سایت های کیان سایت باید در انتهای آدرس دامنه سایت خود عبارت /admin را وارد نمایید به طور مثال kiansite.ir/admin

پس از تایپ عبارت فوق روی دکمه اینتر را بزنید تا وارد صفحه ورود به پنل کاربری شوید.

در این صفحه باید نام کاربری و رمز عبور مدیریت که برای شما ایمیل شده است را وارد نمایید.

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آموزش ساخت نیک هندل

در ابتدا آدرس nic.ir را در مرورگر خود وارد کرده تا وب سایت ایرنیک باز شود.سپس از سمت چپ بالای صفحه ، بر روی مشخصه‌های شناسه و سپس ساختن شناسه کاربری کلیک کنید.

زمان مطالعه : 10 دقیقه