درباره ما

مرکز تخصصی طراحی وب سایت

کیان سایت به عنوان یک مرکز تخصصی طراحی وب سایت با بهره گیری از نیروهای مجرب و نیازسنجی دقیق، وب سایت متناسب با کسب و کار شما را با امکانات کامل در اختیار شما قرار می دهد.

شروع کسب و کار اینترنتی، معرفی و فروش محصولات و دست آوردها و ارتباط با مشتریان و مخاطبان بیشتر از گذشته، تجربه ی شیرینی است که با داشتن وب سایت های ما  از آن بهره مند خواهید شد.

مرکز طراحی وب کیان سایت علاوه بر حذف هزینه سنگین راه اندازی وب سایت، و همچنین هزینه پشتیبانی، امکان استفاده از وب سایت طراحی شده با برنامه نویسی اختصاصی را برای شما فراهم می کند.

در طراحی وب سایت های کیان سایت از سیستم های مدیریت محتوای رایگان (CMS) همچون جوملا و وردپرس استفاده نشده است و از این رو وب سایت هایی با امنیت بالا، سرعت بالا، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، پنل مدیریت آسان و روان و ... را برای شما به ارمغان می آورد.

چنانچه سابقه ی مدیریت وب سایت را دارید حتما با دشواری هایی مانند پنل مدیریت پیچیده و سردرگم کننده و رفت و آمد جهت دریافت آموزش مواجه شده اید، آموزش به زبان ساده و در دسترس ، پنل مدیریت ساده و روان در کیان سایت دغدغه شما را جهت مدیریت هر چه بهتر و آسان تر وب سایت خود برطرف می کند.

می توانید اطمینان داشته باشید که دیگر در هنگام بروز مشکل در استفاده از وب سایت خود تنها نیستید و تیم پشتیبانی کیان سایت در کوتاهترین زمان  به کمک شما خواهد آمد.

دامنه ی وب سایت شما اختصاصی بوده و در مراحل سفارش با نظر شما و به نام شما خریداری می شود و به هیچ عنوان از  زیر دامنه  (Subdomain) استفاده نمی شود.

در هیچ یک از وب سایت های ، از طرف کیان سایت به هیچ عنوان نمایش تبلیغات وجود نخواهد داشت.

 اگر چه تمامی امکانات مورد نیاز، در طراحی وب سایت های کیان سایت گنجانده شده است ولی چنانچه به امکانات بیشتر و اختصاصی نیاز دارید، تیم طراحی و برنامه نویسی تخصصی کیان سایت در کنار شما خواهد بود و با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکانات درخواستی شما را فراهم می کند.